Hydromasaż – czym jest?

Hydromasaż, inaczej wodna kuracja jest jedną z najstarszych i najbardziej naturalnych metod leczenia na świecie. Terapeuci z riho-hydromasaz.pl przekonują, iż codzienny, kilkuminutowy masaż wodny działa nie tylko odprężająco ale także niweluje nawet wieloletnie i uciążliwe dolegliwości kręgosłupa, spowodowane jego przeciążeniem, stawów, wprawia w dobry nastrój, a także leczy przewlekłe bóle napięciowe głowy i bezsenność. Hydroterapia której można u nich zaznać ma także doskonałe właściwości kosmetyczne.

OPUS
http://www.opus.waw.pl
Transport zmarłych na całym świecie.
Doświadczenie w międzynarodowym transporcie zwłok.

Woda i para wodna idealnie nawilżają skórę, przywracając jej zdrowie, sprężystość i młodzieńczy blask. Najpopularniejszy to masaż wodny zwany także kąpielą wirową w przypadku wanien z hydromasażem. Taka terapia wodna wzmacnia mięśnie całego organizmu, doskonale ujędrnia i odpręża skórę, jednocześnie masując ją i oczyszczając z brudu i martwego naskórka. Z kąpieli wirowej w riho-hydromasaż szczególnie korzystają osoby m.in. ze schorzeniami kręgosłupa, bólami reumatycznymi i mięśniowymi, chorobami układu oddechowego czy dolegliwościami ginekologicznymi.

Pęcherzyki powietrza odprężają mięśnie brzucha w tym jelit, co pozwala na pozbycie się dolegliwości trawiennych. Jest wręcz dobrodziejstwem po meczącym treningu, czy dużym wysiłku umysłowym, ponieważ masaż wodny szybko i na długo rozluźnia spięte mięśnie, co doskonale relaksuje i pozwala na szybkie naładowanie naszych biologicznych baterii. Coraz bardziej popularny w medycynie kosmetycznej, a od lat z powodzeniem stosowany w zabiegach fizjoterapeutycznych jest ozonowy masaż perełkowy.

Cząsteczki powietrza mieszają się z cząsteczkami ozonu dzięki czemu zabieg przynosi wręcz rewelacyjne efekty w usuwaniu rozstępów, cellulitu, nawet tych powstałych po ciąży. Redukuje zmarszczki, odmładza skórę i wyrównuje jej koloryt. Dla osób które walczą z wypadającymi włosami będzie idealny. Poprzez dotlenienie cebulek włosowych redukuje ich wypadanie, wzmacnia i przyspiesza wzrost włosa. Ozonowy masaż perełkowy ma zastosowanie w leczeniu żylaków, które bywają bardzo uciążliwe.

Wspomaga pracę serca i układu krążenia, co szczególnie ważne jest u osób starszych. Poprawia przemianę materii. Łagodzi niektóre przypadłości ginekologiczne oraz dolegliwości menopauzy i okresu przekwitania. Zalet wodnych zabiegów riho-hydromasaż jest jak widać sporo. Takie zabiegi to najlepsza inwestycja w zdrowie jaką można sobie zafundować. Młodość i codzienny relaks całej rodziny to wszystko znajdziecie w riho-hydromasaż.