Hydromasaż zalety tego zabiegu

Zalety wodnych zabiegów doceniali już starożytni Rzymianie, którzy bardzo chętnie relaksowali się w łaźniach, które były nie tylko miejscem dbania o higienę, ale także spotkań towarzyskich. Kąpiele, natryski i okłady od dawna uznawano za lecznicze. Swoim pacjentom zalecali je ojcowie medycyny Pitagoras i Hipokrates. W XIX wieku leczenie wodą spopularyzował w Europie niemiecki ksiądz Sebastian Kneipp, propagując nowy styl życia, który miał zapobiegać wszelkim chorobom.

Antresole magazynowe
http://www.log-system.pl
Dostawca kompleksowego wyposażenia magazynów.
W naszej ofercie znajdują się regały paletowe, półkowe, magazynowe.

Dziś taki właśnie styl życia zamyka się w słowie – wellness. Takich właśnie zabiegów można zaznać w riho-hydromasaż i jeśli ktokolwiek wie jak zbawienny dla naszego organizmu jest hydromasaż z pewnością stwierdzi, że warto. Hydromasaż poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii, pozwala dłużej zachować dobrą formę i młodość. Zbawiennie wpływa na sylwetkę, skutecznie walczy z uporczywym cellulitem.

Wpływa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie, relaksuje i odpręża. Masaż wodny doskonale łagodzi też bóle stawów, głowy, rozluźnia napięte stresem mięśnie. Hydromasaż jest rewelacyjny dla urody ciała jak i ducha. Z takiego masażu wodnego mogą korzystać wszyscy, dzieci, kobiety, mężczyźni jak i starsze osoby. Docenią go zwłaszcza ci pacjenci , którzy przychodzą do riho-hydromasaż i mówią że przez wiele godzin dziennie pracują w pozycji stojącej lub siedzącej, co źle wpływa na kręgosłup, pojawiają się zwyrodnienia i problemy z krążeniem. Cierpiącym na choroby zwyrodnieniowe wodny masaż ukoi bóle stawów, wspomoże leczenie rwy kulszowej i doda sił i wigoru.

U zestresowanych i przemęczonych, przepracowanych osób zmniejszy napięcie wszystkich mięśni, świetnie poradzi sobie z nawracającymi bólami głowy, poprawi nastrój i zapewni dobry i spokojny sen. Hydromasaż znakomicie sprawdza się w kosmetyce. Wspaniale poprawia ukrwienie skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukując cellulit, co pomaga zachować nienaganną sylwetkę. Warto zaznaczyć, że u kobiet po porodzie przywraca sprężystość mięśni brzucha, które są tak ważne dla każdej kobiety chcącej odzyskać figurę sprzed ciąży.

Kąpiele w wannach z hydromasażem poleca się też przy problemach ze skórą, osteoporozie i zaburzeniach trawienia. Poprzez rozluźnienie mięśni znakomicie poprawia funkcjonowanie jelit. Taki masaż wiele daje dobrego zarówno dla ciała i psychiki , także warto skorzystać i na własnej skórze poznać jego cudowne właściwości.