Karmy dla pieska – sucha bądź mokra?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla psów. Zgodnie z oczekiwaniami klientów w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dorosłych psów, a także i takie dobrane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo ważne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i psów dojrzałych wyraźnie się różnorodni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które elementy odżywcze daje? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także opisać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa modele żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o owe czołowe w kolekcji firmy znajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras czworonogów i 3 typy żywności poświęcone dla czworonogów odmian małych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została zaprojektowana przez zbiór wykształconych ekspertów z myślą o tym, ażeby zagwarantować szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków małych piesków. Także karmy Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w okresie dużego rozwoju. Obok walorów odżywczych należałoby ponadto wspomnieć o walorach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Posiada zboża, ogromną ilość mięska (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
specjalistyczna karma dla psa zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) zawiera pachnące mięsne kąski skąpane w galaretce, która wspiera przyjmowanie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jeno smaczna, lecz również odżywcza i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze winne za twarde i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), pogłębiające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Kończąc oferta firmy Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest względnie bogata, umiemy w niej odnaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Nadto są to karmy stworzone przez markę, która istnieje na rynku od wielu lat i wciąż modernizuje swoje wyroby bazując na doświadczeniu własnym oraz profesjonalistów z którymi współtworzy. Dzięki temuż są to karmy bezbłędnie przystosowane do potrzeb aktywnie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.